Twig UI Templates (2.0.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Insert
cs: Vložit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Clone
cs: Klonovat

en: Filters
cs: Filtry

en: Template
cs: Šablona

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Apply
cs: Použít

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Machine Name
cs: Strojový název
