Twig UI Templates (2.0.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Insert
de: Einfügen

en: Clone
de: Duplizieren

en: Filters
de: Filter

en: Template name
de: Name der Vorlage

en: Apply
de: Anwenden

en: Machine name
de: Systemname

en: Template Name
de: Template-Name

en: Machine-readable name
de: Systemname

en: Machine Name
de: Systemname

en: Twig template
de: Twig-Template

en: Twig templates
de: Twig-Templates

en: Clone of @label
de: Duplikat von @label
