Twig UI Templates (2.0.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Filters
eo: Filtroj

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Apply
eo: Apliku
