Twig UI Templates (2.0.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Theme
fa: پوسته

en: Clone
fa: تکرار

en: Filters
fa: فیلترها

en: Template
fa: قالب

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Apply
fa: تایید

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین
