Twig UI Templates (2.0.0) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Insert
fr: Insérer

en: Theme
fr: Thème

en: Clone
fr: Cloner

en: Filters
fr: Filtres

en: Template
fr: Gabarit

en: Template name
fr: Nom du gabarit

en: Themes
fr: Thèmes

en: Apply
fr: Appliquer

en: Machine name
fr: Nom système

en: Template Name
fr: Nom du gabarit

en: Machine-readable name
fr: Nom système

en: Machine Name
fr: Nom système

en: Twig template
fr: Gabarit Twig

en: Clone of @label
fr: Clone de @label
