Twig UI Templates (2.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Theme
jv: Tema

en: Themes
jv: Téma

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
