Twig UI Templates (2.0.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Themes
ka: თემები

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
