Twig UI Templates (2.0.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Filters
km: តម្រង

en: Themes
km: ស្បែក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
