Twig UI Templates (2.0.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Insert
nn: Set inn

en: Filters
nn: Filter

en: Themes
nn: Utsjånadsmal

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
