Twig UI Templates (2.0.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Clone
th: โคลน

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
