Twig UI Templates (2.0.0) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Insert
uk: Вставити

en: Theme
uk: Тема

en: Select a theme
uk: Вибрати тему

en: Allowed themes
uk: Дозволені шаблони

en: Clone
uk: Клонувати

en: Filters
uk: Фільтри

en: Template
uk: Шаблон

en: Template name
uk: Назва шаблону

en: Themes
uk: Теми

en: Apply
uk: Застосувати

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Template Name
uk: Назва шаблону

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Twig template
uk: Шаблон Twig

en: Clone of @label
uk: Клон @label
