Twig UI Templates (2.0.1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Theme
hu: Smink

en: Allowed themes
hu: Engedélyezett sminkek

en: Clone
hu: Klónozás

en: Filters
hu: Szűrők

en: Template
hu: Sablon

en: Themes
hu: Sminkek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Twig template
hu: Twig sablon

en: Clone of @label
hu: @label klónja
