Twig UI Templates (2.0.1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Theme
ja: テーマ

en: Clone
ja: 複製

en: Filters
ja: フィルター

en: Template
ja: テンプレート

en: Themes
ja: テーマ

en: Apply
ja: 適用

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称

en: Machine Name
ja: システム内部名称
