Twig UI Templates (2.0.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Themes
te: అలంకారాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు
