Twig UI Templates (2.1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Themes
af: Temas

en: Apply
af: Pas toe
