Twig UI Templates (2.1.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Theme
az: Tema

en: Filters
az: Filtrlər

en: Themes
az: Mövzular

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
