Twig UI Templates (2.1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Theme
fi: Teema

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Themes
fi: Teemat

en: Apply
fi: Käytä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Clone of @label
fi: Klooni @label
