Twig UI Templates (2.1.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Theme
gl: Tema

en: Clone
gl: Clonar

en: Filters
gl: Filtros

en: Template
gl: Modelo

en: Themes
gl: Temas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
