Twig UI Templates (2.1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Insert
ru: Вставить

en: Theme
ru: Тема

en: Allowed themes
ru: Разрешённые темы

en: Clone
ru: Клонировать

en: Filters
ru: Фильтры

en: Template
ru: Шаблон

en: Template name
ru: Название шаблона

en: Themes
ru: Темы оформления

en: Apply
ru: Применить

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Template Name
ru: Имя шаблона

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: Machine Name
ru: Машинное имя
