Twig UI Templates (2.0.1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Insert
ar: أدرج

en: Theme
ar: حلة

en: Clone
ar: استنساخ

en: Filters
ar: المرشحات

en: Template
ar: القالب

en: Themes
ar: الحلل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
