Twig UI Templates (2.0.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Theme
eu: Tema

en: Clone
eu: Klonatu

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Themes
eu: Temak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
