Twig UI Templates (2.0.1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Insert
hr: Umetni

en: Theme
hr: Tema

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Filters
hr: Prečistači

en: Template
hr: Predložak

en: Themes
hr: Predlošci

en: Apply
hr: Primjeni

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
