Twig UI Templates (2.0.1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Theme
ta: தீம்

en: Clone
ta: போலிகை

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Themes
ta: தீம்கள்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Machine-readable name
ta: இயந்திரக்குறியீட்டுப் பெயர்
