Twig UI Templates (2.0.1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Insert
vi: Chèn

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Clone
vi: Nhân bản

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Template
vi: Mẫu

en: Themes
vi: Sắc thái

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Machine-readable name
vi: Tên có thể được máy nhận diện

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
