Twilio (8.x-3.0-alpha15) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Message
my: သတင်း

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: About
my: အကြောင်း
