Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Body
af: Teks

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Message
af: Boodskap

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Time
af: Tyd

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Optional
af: Opsioneel
