Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Disabled
ar: معطل

en: Message
ar: الرسالة

en: Required
ar: ضروري

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Time
ar: الوقت

en: ID
ar: المعرف ID

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Optional
ar: اختياري

en: About
ar: حول
