Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད
