Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Body
cs: Text

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Message
cs: Zpráva

en: Required
cs: Povinné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Time
cs: Čas

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Country code
cs: Kód země

en: About
cs: Popis
