Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Message
el: Μήνυμα

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Time
el: Ώρα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Country code
el: Κωδικός χώρας

en: About
el: Περί
