Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Message
eu: Mezua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Time
eu: Ordua

en: ID
eu: IDa

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: About
eu: (r)i buruz
