Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Disabled
he: מושבת

en: Message
he: הודעה

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: Time
he: זמן

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: About
he: אודות
