Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Body
id: Isi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Message
id: Pesan

en: Required
id: Wajib

en: Settings
id: Pengaturan

en: Time
id: Waktu

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Optional
id: Pilihan

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: About
id: Tentang
