Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Disabled
jv: Mati

en: Message
jv: Pesen

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Time
jv: Wektu

en: To
jv: Marang

en: Optional
jv: Ora kudu

en: About
jv: Ngenani
