Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Message
kk: Хабарлама

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Time
kk: Уақыт

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Optional
kk: Міндетті емес
