Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Body
km: តួ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Message
km: សារ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Time
km: ពេលវេលា

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: About
km: អំពី
