Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
