Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Message
lv: Ziņojums

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Time
lv: Laiks

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Country code
lv: Valsts kods

en: About
lv: Par
