Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Message
oc: Messatge

en: Required
oc: Requesit

en: Settings
oc: Paramètres

en: Time
oc: Ora

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: About
oc: A prepaus
