Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Message
ps: پيغام

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Time
ps: وخت

en: ID
ps: پېژند

en: To
ps: ته

en: Optional
ps: اختياري

en: About
ps: په اړه
