Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Message
pt: Mensagem

en: Required
pt: Obrigatório

en: Settings
pt: Definições

en: Time
pt: Hora

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Optional
pt: Opcional

en: About
pt: Sobre
