Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Message
th: ข้อความ

en: Required
th: จำเป็น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Time
th: เวลา

en: ID
th: ไอดี

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Media URL
th: URLของสื่อ
