Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Disabled
vi: Tắt

en: Message
vi: Thông điệp

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Time
vi: Thời gian

en: ID
vi: Mã

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: About
vi: Giới thiệu
