Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Body
am: አካል

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Message
am: መልእክት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Time
am: ሰዓት

en: ID
am: አይዲ
