Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Message
az: Mesaj

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Time
az: Vaxt

en: ID
az: İD

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: About
az: Haqqında
