Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Disabled
be: Выключана

en: Message
be: Паведамленне

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Time
be: Час

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Optional
be: Неабавязковы

en: About
be: Аб
