Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Message
bn: বার্তা

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Time
bn: সময়

en: To
bn: বরাবর

en: Optional
bn: ঐচ্ছিক

en: About
bn: সম্পর্কে
