Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Message
cy: Neges

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Time
cy: Amser

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Optional
cy: Dewisol

en: Phone number
cy: Rhif ffôn
