Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Message
da: Meddelelse

en: Required
da: Obligatorisk

en: Settings
da: Indstillinger

en: Time
da: Tid

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Optional
da: Valgfrit

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Country code
da: Landekode

en: About
da: Om
