Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།
